برگ مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان فارس

برگ: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان فارس دوم اردیبهشت روزنامه های امروز شیراز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خواهران منصوریان از درخشش در نبرد زندگی تا درخشش روی سکوهای جهانی

الهه، شهربانو و سهیلا منصوریان مهمان دو شب گذشته برنامه ماه عسل بودند و داستان حیرت‌انگیز سختی‌های زندگی‌شان را تعریف کردند.

خواهران منصوریان از درخشش در نبرد زندگی تا درخشش روی سکوهای جهانی

خواهران منصوریان از درخشش در نبرد زندگی تا درخشش روی سکوهای جهانی

عبارات مهم : زندگی

الهه، شهربانو و سهیلا منصوریان مهمان دو شب گذشته برنامه ماه عسل بودند و داستان حیرت انگیز مشکل های زندگی ارزش را تعریف کردند.

به گزارش خبرآنلاین؛ خواهران منصوریان تا امشب جهت مردم تنها قهرمانانی بودند که روی تشک تالو خوش می درخشیدند و با مدال هایشان روی سکو لبخند می زدند. لبخندی که پشت آن دردهای فراوانی پنهان بود. دردهایی که در برنامه «ماه عسل» مردم هم با آن آشنا شدند و با الهه و سهیلا و شهربانو اشک ریختند و از ته دل آنها را تحسین کردند.

خواهران منصوریان از درخشش در نبرد زندگی تا درخشش روی سکوهای جهانی

قهرمانانی که کمتر از یک ماه پیش هر سه در مسابقه های مدال آوردند و کنار هم روی سکو ایستادند و با مدال هایشان تصویر یادگاری گرفتند، و بیش از 30 مدال آسیایی و جهانی دارند، زندگی مشکل را پشت سر گذاشته اند. زندگی ای که آن قدر سخت بوده که پدر تحمل نمی آورد و دخترانش را تنها می گذارد. بعد از آن بار زندگی روی دوش شهربانویی می افتد که تا پیش از رفتن پدر هم پا به پای او کارگری و رعیتی می کرده. خیلی اتفاقی الهه و شهربانو با ووشو آشنا می شوند ولی آن قدر پول نداشتند که هر دو از سمیرم به اصفهان بیایند و به کلوب بروند.

هر روز با پول کمی که داشتند یک نفرشان به اصفهان می رفته، آموزش می دیده و به سمیرم برمی گشته و آموزش هایش را به خواهرش انتقال یافته می کرده. شهربانو از روزهایی گفت که در منزل و باغ مردم کارگری کرده و با پیت حلبی ای که پر از سیمان می کرده، تمرینات بدنسازی اش را انجام می داده. الهه از روزهایی گفت که نخستین مدالش را آورده بوده و جایزه 900 هزارتومانی اش برایش بیشترین پولی بوده که تا آن روز داشته. او از قهرمانی در مسابقه های گوانگجو گفت.

الهه، شهربانو و سهیلا منصوریان مهمان دو شب گذشته برنامه ماه عسل بودند و داستان حیرت‌انگیز سختی‌های زندگی‌شان را تعریف کردند.

همان مسابقاتی که در راند اول فینالش با برخورد پاشنه پای حریفش گونه و بینی اش می شکند ولی از مربی اش خواهش می کند اجازه ندهد داور بازی را تمام کند. از لحظاتی که جهت اینکه داور مسابقه را به نفع رقیبش تمام نکند، خونی که از شکستگی بینی اش داخل دهانش می آمده را قورت می داده تا داور نبیند و به خاطر حال نامساعدش بازی را تمام کند. از مدال طلایی که در نهایت گرفت ولی حسرت رفتن روی سکویش به دلش ماند چون بعد مسابقه بیهوش شده است بود و وقت اهدای مدال در بیمارستان بود. او همه این مشکل ها را تحمل کرد چون به پول جایزه اش نیاز داشت جهت اینکه می خواست مادرش را خوشحال کند. او جهت این همه تحمل مشکل یک علت داشت: آنقدر در زندگی جنگیده بودم که به جنگیدن عادت داشتم.

خواهران منصوریان در آخر ماه عسل امشب به قهرمانان دل مردم تبدیل شدند. کسانی که همه از آنها نوشتند و از سخت کوشی شان. از علی دایی تا سیدجلال حسینی و از پرستو صالحی تا تهمینه میلانی؛ همه جهت قهرمانانی نوشتند که دیگر تنها قهرمان ووشو نبودند، قهرمانان عرصه زندگی بودند.

واژه های کلیدی: زندگی | مسابقه | شهربانو | منصوریان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs