برگ مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان فارس

برگ: مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان فارس دوم اردیبهشت روزنامه های امروز شیراز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شورای مرکزی موتلفه راجع به ماندن یا نماندن میرسلیم تصمیم نهایی را می‌گیرد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شورای مرکزی این حزب پیش از این تصویب کرده است که نامزد ما یعنی مصطفی میرسلیم تا آخر مناظره‌ها در صحنه بماند ولی تصمیم‌گیری بعدی به

شورای مرکزی موتلفه راجع به ماندن یا نماندن میرسلیم تصمیم نهایی را می‌گیرد

شورای مرکزی موتلفه راجع به ماندن یا نماندن میرسلیم تصمیم نهایی را می گیرد

عبارات مهم : مرکزی

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شورای مرکزی این حزب پیش از این تصویب کرده است که نامزد ما یعنی مصطفی میرسلیم تا آخر مناظره ها در صحنه بماند ولی تصمیم گیری بعدی به بعد از مناظره ها موکول شده است است.

محمدنبی حبیبی در گفت وگو با ایسنا، راجع به ارزیابی خود از جایگاه مصطفی میرسلیم نامزد حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری نسبت به سایر نامزدهای انتخابات، اظهار کرد: من جهت همه نامزدها احترام قایلم و اعتقاد دارم هر کدام از آنها بر اساس احساس وظیفه به میدان آمده اند ولی اعتقاد دارم مصطفی میرسلیم تاکنون به وجه شایسته ای در عرصه انتخابات حاضر شده است است.

شورای مرکزی موتلفه راجع به ماندن یا نماندن میرسلیم تصمیم نهایی را می‌گیرد

وی در ادامه افزود: میرسلیم آنچه ما نسبت به او باور داشته ایم را نشان داده است و معتقدیم در ادامه هم خواهد توانست زیاد شایستگی خود را به اثبات برساند.

این فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به این پرسش که آیا موتلفه تاکنون راجع به اوضاع میرسلیم نظرسنجی در جامعه انجام داده هست، خاطرنشان کرد: ما خودمان تاکنون نظرسنجی انجام نداده ایم ولی از نتیجه سایر نظرسنجی ها استفاده می کنیم البته معتقدیم نظرسنجی مهم باید بعد از آخر مناظره های انجام شود. در حال حاضر همه نامزدها باید برنامه های خود را به مردم ارایه کنند و نظرسنجی نهایی بعد از مناظره ها انجام شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شورای مرکزی این حزب پیش از این تصویب کرده است که نامزد ما یعنی مصطفی میرسلیم تا آخر مناظره‌ها در صحنه بماند ولی تصمیم‌گیری بعدی به

حبیبی در پاسخ به این پرسش که اگر میرسلیم در نظرسنجی ها رأی پایینی داشت به نفع دیگران کنار خواهد کشید، گفت: شورای مرکزی حزب پیش ازا ین تصویب کرده است که نامزد ما تا آخر مناظره ها بماند ولی تصمیم گیری بعدی بعد از مناظره ها انجام می شود. ما بعد از آخر مناظره ها هم از نتیجه نظرسنجی استفاده کرده و هم با همفکران خود مشورت خواهیم کرد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در آخر افزود: ما اطلاعات و مشورت ها را در اختیار شورای مرکزی حزب قرار می دهیم و شورای مرکزی بر اساس این اطلاعات و مشورت ها تصمیم تازه خود را خواهد گرفت.

واژه های کلیدی: مرکزی | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs